Konkurs dla naszych "Fejsbukowiczów" | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dzień Dziecka już za nami. Milusińscy pewnie obdarowani przez rodziców.

Holland Contracting wspólnie z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu – przygotowało niespodziankę, łączącą miłość do polskiej muzyki (przed nami przecież 51 KFPP W Opolu) ze wspomnieniami dzieciństwa :) Z tej okazji mamy dla Was konkurs.  Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, wydało subtelne muzyczne pudełko, z najpiękniejszymi polskimi piosenkami dla dzieci. Holland Contracting z dumą wsparło wydawnictwo.

KONKURS:

„Wygraj Słuchanki i Śpiewanki,  dla Ciebie i Twojego dziecka.”
Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z trzech kompletów „Słuchanek i Śpiewanek”, należy wykonać zadanie konkursowe:
- polub stronę Holland Contracting na Facebooku
- opublikuj niniejszy post na swojej tablicy na Facebooku
- na adres e-mail: konkurs@hollandcontracting.pl wyślij nam zdjęcie Twojego dziecka, realizującego się artystycznie

W zgłoszeniu należy podać:

1. Imię i nazwisko rodzica/ opiekuna prawnego dziecka.

2. Imię oraz wiek dziecka ze zdjęcia.

3. Numer telefonu rodzica/ opiekuna prawnego.

4. Poniższą klauzulę.

„Na podstawie art. 81 ust.1 ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku mojego, oraz mojego dziecka w celach marketingowych przez spółki;Holland Contracting z siedzibą w Prószkowie przy ul. Partyzanckiej 2 C,46-060 Prószków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000289547 oraz spółkę Holland Contracting B.V. z siedzibą w De Lier,2678 PS (Holandia), Coldenhovelaan 14, wpisaną do Rejestru Handlowego Izby przemysłowo-handlowej dla K.v.K Haaglanden za numerem 20105245.”

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 8 czerwca 2014 roku. Przesłane fotografie zostaną opublikowane na stronie www.hollandcontracting.pl oraz na facebooku: https://www.facebook.com/hollandcontracting?fref=ts