Tu Es Petrus w Opole | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Tu Es Petrus w Opole

W dzisiejszym, zabieganym świecie oraz w związku ze zbliżającymi się najważniejszymi dla istoty chrześcijaństwa Świętami Wielkiej Nocy, warto na chwile zatrzymać się i refleksyjnie podejść do takich kwestii jak życie, przemijanie czy śmierć. Wspólnie z liczną widownią 5 maja 2006 roku zasiądziemy w Opolskim Amfiteatrze by uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. Tu es Petrus to oratorium Piotra Rubika do słów Zbigniewa Ksiązka dedykowane Janowi Pawłowi II. Tu es Petrus to jednocześnie poetycka opowieść o trzech największych problemach XXI wieku.

Te problemy to GŁÓD obok BOGACTWA, WOJNY w opozycji do POKOJU i NIENAWIŚĆ w ludzkich sercach obok pragnienia ŁADU SERCA. Tu es Petrus to poetycka opowieść o NASTĘPCY PIOTRA - Janie Pawle II, któremu przyszło w swoim życiu i pontyfikacie zmierzyć się z powyższymi kwestiami. O papieżu, który podążył droga Ukrzyżowanego i z pokorą poniósł krzyż cierpienia, krzyż życia, krzyż wiary i krzyż bólu. (Krzysztof Książek)

Mamy zaszczyt być głównym sponsorem tego wydarzenia, z niecierpliwością czekamy na spotkanie z muzyka i refleksja. Do zobaczenia w Opolskim Amfiteatrze.

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek