ODRAMA 16-18 listopada 2006 w Opolu | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Międzynarodowy festiwal młodego dramatu polskiego, czeskiego i niemieckiego- konfrontacja, nawiązania, wpływy, inspiracje, punkty styczne i róznice.

Scena Nowej Dramaturgii w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu istnieje juz pięć lat i cieszy sie coraz większym zainteresowaniem studentów, młodzieży licealnej, gimnazjalistów oraz dorosłej publiczności.Jest to cykl spotkań poświęconych prezentacji współczesnej dramaturgii. Spotkania mają charakter czytanych prób, po których nastepują zazwyczaj żywe dyskusje widzów, aktorów i dramaturgów. Drama jest kreowaniem nowych jakości teatralnych. Jednym z jej celów jest integracja srodowisk artystycznych i inelektualnych, a takze próba tworzenia nowych inicjatyw o charakterze kulturotwórczym.

Chcąc mieć swój wpływ na uwrażliwienie młodego pokolenia poprzez sztukę teatralną dołączyliśmy do grona sponsorów tego wydarzenia.Teatr, obecnie trochę zakrzyczany przez media masowego odbioru, jest jedną z tych sztuk, które warto pielęgnować. Holland Contracting choć w małym stopniu pragnie mieć w tym swój udział.

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek