Wielki finał konkursu już rozstrzygnięty | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Nasi szczęśliwi zwycięzcy wylosowani zostali przez Madzię ze Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Nadzieja" w Kluczborku, nad którym patronat sprawujemy już od dłuższego czasu.
Nad poprawnością przebiegu losowania czuwała Pani notariusz Renata Palej oraz komisja w składzie Edyta Pamuła, Johan de Jong i Volker van Vuurde.

Kiedy poznaliśmy nazwiska naszych zwycięzców, skontaktowaliśmy się telefonicznie z naszą główną laureatką aby poinformować ją o wspaniałej wygranej. Nie da się ukryć, że to było wspaniałe przeżycie nie tylko dla Pani Marioli Nitsche, ale również dla nas. Mogliśmy cieszyć się razem z Panią Mariolą a atmosfera radości udzieliła się wszystkim obecnym.

Tuż po losowaniu, przekazaliśmy na ręce Pani Małgorzaty Kwering- Pondel, dyrektor Stowarzyszenia ? Nadzieja?, czek o wartości 5000 zł. Tego dnia całe stowarzyszenie dzielnie reprezentowała Madzia, której szczęśliwa ręka obdarowała tego dnia radością z wygranej wiele osób. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć w niewielkim stopniu będziemy mogli przyczyniać się do rozwoju talentów plastycznych, które kształtują się w tej placówce.

A oto laureaci:

Odtwarzacze MP3:
- Merk Rafał
- Florczak Żaneta
- Stasik Mirosław

Aparaty fotograficzne:
- Gabrys Jacek
- Feduniewicz Barbara

Zestaw kina domowego
- Szymski Marcin

Główna Nagroda - Samochód Opel Tigra:
- Nitsche Mariola

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek