IX Opole Gospel Festiwal | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

IX Opole Gospel Festiwal

W dniu 15 Maja 2011 roku w Filharmonii Opolskiej odbędzie się Benefis Dziesięciolecia Opole Gospel Choir. Chór, oprócz działań związanych z muzyką gospel, uczestniczy także w innych wydarzeniach – m.in. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Festiwal „Top Trendy” w Sopocie. Wielokrotni laureaci zagranicznych Festiwali (m.in. Niemcy, Hiszpania). Zbyt mało osób wie, że tuż obok nas w Opolu, istnieje, tworzy i wciąż się rozwija tak doceniany w wielu miejscach na świecie chór.

Holland Contracting nie mogło zabraknąć na IX Opole Gospel Festiwal. Już w 2004 roku wspieraliśmy ideę festiwalu powstałego z inicjatywy założyciela, dyrygenta i dobrego ducha Opole Gospel Choir. Chcemy podzielić się z Wami muzyką płynącą prosto z serca. Zapraszamy na Benefis Dziesięciolecia opolskiego Chóru. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie.

Pytania konkursowe:
- Skąd wywodzi się muzyka gospel?
- Kto jest prowadzącym i dyrygentem Opole Gospel Choir?

Spośród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy podwójne zaproszenia na to święto Gospel w Opolu, liczba zaproszeń ograniczona. Zapraszamy do udziału w zabawie. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres info@hollandcontracting.pl do dnia 5 maja. Wraz z odpowiedziami prosimy o podanie imienia nazwiska oraz nr. telefonu – celem skontaktowania się z laureatami.

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek