Nadzieja 10 lat | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Nadzieja 10 lat

15 grudnia 2011 uczestniczyliśmy w warsztatach kreatywności „Magia Świąt”, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Nadzieja” w Kluczborku.

Była to również okazja podsumowań, bo Stowarzyszenie obchodzi właśnie swoje dziesięciolecie. Mogliśmy przy tej okazji pogratulować charyzmatycznej osobie, bez której całe przedsięwzięcie nie było by możliwe. Pani Małgorzata Kwiring-Pondel, laureatka Lodołamacza 2011 - za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia, planów na najbliższe dziesięciolecia ma jeszcze sporo. Jesteśmy dumni, że od kilku już lat możemy wspierać i obserwować rozwój Stowarzyszenia. Gratulujemy i życzymy „Nadziei” dalszych sukcesów.

Przy tej okazji, nagrodziliśmy zwycięzców konkursu plastycznego, organizowanego przez Holland Contracting dla podopiecznych Stowarzyszenia pt. „Święta widziane moimi oczami”. Dumnym zwycięzcą został Piotr Waraksa, jego praca, stała się oficjalnym projektem kartki świątecznej Holland Contracting w roku 2011. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i serce włożone w prace.

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek