Relacja z Football Academy | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Relacja z Football Academy

W sobotę 26 maja byliśmy świadkami Mini Euro w Opolu, organizowanego przez Football Academy, we współpracy z Holland Contracting.

Już sam początek Turnieju wzbudził sporo emocji, kapitanowie drużyn ze szkółek Football Academy z całej Polski oraz zaproszeni goście z Odry Opole, losowali barwy drużyn w jakich wystąpią podczas całego turnieju. 

Na dwóch boiskach jednocześnie rozgrywano mecz za meczem, sędziowie mieli pełne ręce roboty, kibice zagrzewali swoich zawodników do walki.  Finalnie po 38 pełnych emocji spotkaniach zwycięzcami okazali się Włosi (reprezentanci Odry Opole), drugie miejsce przypadło Danii (FA Opole) i zaszczytne trzecie miejsce Irlandii (FA Niemodlin).

Jesteśmy pełni uznania dla zaangażowani i pasji jaką pokazali wszyscy młodzi zawodnicy i zawodniczki. Z radością kibicowaliśmy ich poczynaniom. W trakcie rozgrywek, mogliśmy zobaczyć jak z piłką radzą  sobie najlepsi - podziwialiśmy umiejętności mistrza piłkarskiego freestyle Dawida Krzyżowskiego.  

Nie lada stresującym dla nas zadaniem było towarzyskie spotkanie reprezentantów Holland Contracting z  trenerami Football Academy. Pomimo mobilizacji wszystkich sił naszego zespołu, mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla trenerów, ku uciesze podopiecznych FA. Czekamy na rewanż :)

Dodatkowo objęliśmy swoim patronatem jednego z zawodników FA Opole. Więcej szczegółów w następnej relacji.

Dziękujemy za wspólną zabawę, sportową postawę, piłkarskie emocje i organizację na najwyższym poziomie.