Marzenia...! | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Marzenia...!

Przeżyjmy to jeszcze raz. Prezentujemy krótki wywiad, przeprowadzony z Sebastianem Karpielem- Bułecka, przy okazji odsłonięcia Gwiazdy Zakopower w Opolskiej Alei Gwiazd.

Holland Contracting: Każdy o czymś marzy. O czym marzy lub marzył Sebastian Karpiel-Bułecka, wokalista i lider zespołu Zakopower?

Sebastian Karpiel-Bułecka, wokalista i lider zespołu Zakopower:

Po pierwsze to na pewno trzeba mieć marzenia, bo one nadają sens życiu. Mnie się udało spełnić kilka.
Marzyłem kiedyś o tym by śpiewać tak, żeby się ludziom podobało i sądząc po naszych koncertach i liczbie osób, które na nie przychodzą oraz po nagrodach, które dostajemy od publiczności albo dzięki niej – to się udało. Najlepszy przykład z ostatniej chwili to Super Jedynki, które odebraliśmy na zakończonym właśnie festiwalu w Opolu.

Marzyłem też, żeby mieć gwiazdę w Opolu. Ale do głowy mi nie przyszło, że to się spełni już. O tym, że tak się stanie dowiedzieliśmy się cztery dni przed jej odsłonięciem i byliśmy kompletnie zaskoczeni. To była wielka radość. W tak szybkim tempie, bo przecież w Opolu byliśmy ledwie w 2005 roku, udało nam się dołączyć do wielkich osobowości polskiej muzyki, które mają swoje gwiazdy w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki.

A osobiście w tej chwili to marzę chyba o tym, żeby po prostu chwilę odpocząć. W maju byłem trzy dni w domu, bo ciągle jesteśmy w trasie, więc odrobina wolnego to naprawdę wymarzona sytuacja. Pobyłbym w domu, w górach, bo dawno tam nie byłem.

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek