Świętowanie z "Nadzieją" | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Świętowanie z "Nadzieją"

26 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu Filii Środowiskowego Domu Samopomocy w Kuniowie. Otwarcie nowego domu musiało zostać zrealizowane gdyż w Kluczborku uczestników zajęć jest tak wielu, że z trudem mieszczą się w pracowniach.

W kuniowskiej filii działa pracownia „Cztery pory roku”, w której z darów natury powstają ozdoby – wianki, świeczniki, figurki. Pracownia artystyczna zajmuje się szyciem strojów ludowych charakterystycznych dla Ziemi Kluczborskiej, w poligraficznej powstają m.in. okolicznościowe kubki i koszulki z nadrukami, a kulinarna specjalizuje się w pieczeniu i gotowaniu.

Przy tej okazji wręczyliśmy czek na rzecz podopiecznych oraz nagrodę indywidualną dla Łukasza Szalińskiego za zajęcie I miejsca w organizowanym przez Holland Contracting konkursie „Święta widziane moimi oczami”. Praca Łukasza stała się projektem kartki świątecznej firmy i została rozesłana do zaprzyjaźnionych klientów.

Gratulujemy dobremu duchowi Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Nadzieja”, Pani Małgorzacie Kwiring- Pondel. Życzymy dalszego rozwoju placówki i realizacji założonych planów.