Zaśpiewajcie z nami kolędy | Praca w Holandii oferty - Opole, Gliwice - Holland Contracting
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z nami.
    PRACA Z HOLLAND CONTRACTING
    WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zaśpiewajcie z nami kolędy

Opolskie dzieci śpiewają kolędy - to nasza doroczna akcja podczas której razem z Nową Trybuną Opolską i CH Solaris przygotowujemy płytę z najpiękniejszymi bożonarodzeniowymi utworami w wykonaniu opolskich dzieciaków. Właśnie rozpoczynamy poszukiwania wokalistów, którzy w tym roku wystąpią na płycie.

Przed nami pierwszy etap przygotowań do tego muzycznego wydarzenia, czyli casting. Odbędzie się 19 października o godz. 12 w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu.

Do udziału w nim zapraszamy wokalistów w wieku od 5 do 15 lat z całego województwa. Każde dziecko, które chce wziąć udział w castingu, powinno przygotować ulubioną kolędę i dodatkowo dowolną piosenkę.

Aby się zapisać należy wysłać maila na adres promocja@nto.pl z następującymi informacjami: imię i nazwisko dziecka, wiek oraz telefon kontaktowy. Na maile ze zgłoszeniami organizatorzy czekają do 18 października do 12.00.

Finałem akcji będzie płyta nagrana w studiu Radia Opole. Krążek będzie dołączony do części nakładu nto tuż przed Bożym Narodzeniem.
- Niezmiennie od lat bierzemy udział w projekcie "Opolskie dzieci śpiewają kolędy" bo dla naszej firmy bardzo ważne jest wspieranie lokalnej kultury. Tym bardziej jeśli kulturę tą tworzą dzieci.

Praca od czerwca
Praca od czerwca - sortowanie cebulek